filmy či seriáli on-line ke shlédnutí zde

Upozornuji vše co je na tomto webu není uloženo na mé stránce !!! takže neporušuji žádné autorská práva :D

přidaná nová anketa na hlavní stránce určitě se mrkněte

komedie

Návod na spouštění filmů:

Megavideo-dáte play pak se vám tam ukáže další stránka tu odkřížkujte a dejte play

itelka.com-abyste se mohli koukat přes tenhle flahplayer musíte mít mozilu firefox
Mozila ke stažení : zde

Malé video ??? - jestli vám někde nestačí velikost videa tak dejte F11

  Herců, jako je Ice Cube, po Hollywoodu moc nechodí. Tahle bývalá rapová hvězda se chce tak strašně prosadit ve světě filmu, že je jí úplně jedno, v čem hraje. Ice Cube si už vyzkoušel všechno. Gangsterky o drsňácích z ulice, akční vylomeniny v druhém (a nejspíš posledním) xXx, inteligentní satiru ve Třech králích i dementní vtipy v laciných černošských komediích. A v těch se mu podle všeho zalíbilo nejvíc, protože First Sunday se ani nesnaží předstírat, že by šlo o něco jiného, než právě o další typicky černošskou komedii. Hlavními hrdiny jsou dva podvodníčci Durrell a LeeJohn, kteří se snaží přežít ve víru velkoměsta, ale protože jim to moc nepálí, většinou jsou na mizině a ve vězeňské cele tráví víc času, než by se jim líbilo. Teď jde ale do tuhého, protože pokud se Durrellovi nepodaří během jednoho týdne někde sehnat 17 000 dolarů, jeho bývalá žena se odstěhuje i s jejich synem někam na druhou stranu zeměkoule. A aby tomu zlodějský tatík s dobrým srdcem zabránil, rozhodne se vykrást místní kostel. Jak už to ale bývá, ne všechno jde podle plánu.
Producent a scenárista Judd Apatow (nar. 1967) se prosadil jako režisér poměrně pozdě úspěšnou lechtivou komedií 40 let panic (FP 10/2005) a o dva roky později neméně úspěšnou komedií Zbouchnutá (FP 10/2007), jejichž názvy mluví za vše. Jako spoluproducent zaštítil i další film podobného ražení, navazující na vlnu přisprostlých teenagerských komedií. Režii snímku Superbad svěřil málo známému televiznímu tvůrci Gregu Mottolovi. Scénář začali psát jeho autoři, herec Seth Rogen s kamarádem Evanem Goldbergem, prý už ve třinácti letech. Podle vlastních slov se v něm pokoušeli zachytit skutečné problémy a skutečnou mluvu žáků a studentů. Prosadili jej však až mnohem později. – Dva kamarádi, tlouštík Seth, který nemyslí na nic jiného než na sex, a nesmělý Evan končí střední školu. Jejich cesty se rozcházejí, protože Evan odchází studovat. Poslední dny školy si však chtějí ještě pořádně užít. Proto využijí pozvání na velký mejdan, pořádaný dívkou Jules. Přiberou ještě třetího outsidera Fogella, protože ten si opatřil falešný průkaz, umožňující jim nakoupit alkohol. Jenže než se mladíci dostanou na večírek, prožijí mnohá dobrodružství a řadu nepříjemností. Seth a Evan se ocitnou na divoké párty dospělých, zatímco Fogell stráví značnou část noci se strážníky Slaterem a Michaelsem, kteří se rozhodně nechovají předpisově. Muži zákona si mladíka oblíbí a předvedou mu vskutku divokou jízdu, do níž se pochopitelně později připletou i Fogellovi kámoši. – Mladíci sice v noci neuspějí, zdá se však, že jejich vysněné dívky jim vše brzy vynahradí. – Autoři naplno využívají zavedenou žánrovou formuli, v níž hlavní náplň tvoří oplzlé řeči a neméně oplzlá situační komika, spjatá v tomto případě především s pánským přirozením, ale nezříkající se ani menstruační krve. Hrdinové mají záměrně křestní jména scenáristů, kteří byli i výkonnými producenty. Jeden z nich, Seth Rogen, který hrál hlavní roli v Apatowově Zbouchnuté, představuje potrhlého strážníka Michaelse, zatímco Setha hraje Jonah Hill, který se ve zmíněném dílku objevil jako jeho kámoš Jonah. – Komedie má v Americe výborný komerční ohlas, což nevypovídá nic dobrého o vkusu tamních diváků. Vévodí jí primitivní vulgarita, křečovité siláctví a nechutnosti různého kalibru.
Tomáš Bartošek, Filmový přehled 2007/11
"Já jsem ty a ty jsi já" je romantická komedie o sousedech, kteří jsou každý z jiného těsta. Zapřísáhlí nepřátelé Woody Deane a Nell Bedworthová se jednoho dne probudí ve velice zvláštní situaci - v těle toho druhého. Ve své nové podobě začnou tomu druhému ničit pověst mezi spolužáky. Když se jim to ovšem začne dařit, přijde něco, s čím nepočítali. Někdy si zamilovaní lidé zkrátka připadají, že nejsou ve své kůži.
  Belle Williams (Queen Latifah) je krásná, neústupná a sexy taxikářka, proslulá tím, že se ulicemi New Yorku zásadně řítí rychlostí přesahující 150 km v hodině!
Andy Washburn (Jimmy Fallon) je mladý, sympatický detektiv, jeden z nejlepších, které New York má, ale bohužel zároveň jeden z nejhorších řidičů, kterého kdy město zažilo.
Andy je na horké stopě gangu brazilských bankovních lupiček a přemluví Belle, aby mu pomohla čtveřici chytrých zlodějek dopadnout. Chladnokrevná taxikářka a sebevědomý policista se společně pouští do napínavé hry na kočku a na myš a snaží se vypočítavé dívky přelstít. Zběsilá honička může začít, pokud se ovšem Belle a Washburn nezabijí navzájem.
DVD Express
Režisér Judd Apatow debutoval před dvěma lety lechtivou komedií 40 let panic (FP 10/2005). I ve svém druhém celovečerním snímku s jednoznačným názvem Zbouchnutá zůstal věrný žánru a snaží se tentokrát zábavnou formou popsat zapeklitou situaci okolo nechtěného a naprosto nevhodného otěhotnění. Allison je půvabná a ctižádostivá televizní moderátorka, Ben je poněkud jednoduchý a líný mladý muž, jenž může směle být označen za povaleče. Taky moc rád pije a "hulí". Jednoho dne na sebe tihle dva lidé z různých světů narazí v klubu, opijí se a skončí spolu v posteli. Za osm týdnů po této události začíná příběh sbližování dvojice, která by se za normálních okolností nikdy dohromady nedala a která přes veškeré peripetie, rozepře a názorové rozdíly skončí tam, kde mají rodiče být: u postýlky novorozeného potomka. – Nenáročný snímek, využívající v hojné míře situační komiku, má ve Spojených státech příznivý ohlas, ale není ničím jiným než historkou s vděčným námětem a s pokusem o naznačení vážnějšího podtextu na téma přípravy k rodičovství. Podobný problém řešily i francouzská komedie Devět měsíců (1994, FP 11/95) a její o něco romantičtější americký remake Dva v tom (FP 11/95). Režisér do titulní role obsadil Katherine Heiglovou, známou jako doktorku Izzii Stevensovou ze seriálu Chirugové, jejího partnera hraje Seth Rogen, který měl důležitou vedlejší roli v Apatowově debutu. Povalečskou partičku "filmových znalců" hrají Rogenovi kamarádi, jimž tvůrci ponechali jejich skutečná jména. Vznikla jednoduchá komedie s romantickým zabarvením, s drsně upřímnými dialogy, s poněkud vulgárními výrazy a s ne vždy bezchybným chováním protagonistů.
-kat-, Filmový přehled 2007/10
Film , který už neměl mít další pokračování je tu zpět !!! Naštěstí patří SCARY MOVIE 2 právě k těm případům „DVOJEK“ úspěšného titulu , o kterých zkrátka musíte říci že se zcela vyrovnají svému originálu. Je to opravdové hříšné potěšení, kde si vychutnáte každý moment.
Před čtyřmi lety natočil režisér Tom Shadyac bláznivou komedii Božský Bruce (FP 10/2003) s Jimem Carreym v titulní roli neúspěšného a sobeckého reportéra, kterého si vybere Bůh jako svůj záskok a který tím pádem zjistí, že být Všemohoucím není žádné velké terno. Kritikům se snímek nelíbil, diváci byli jiného názoru, a tak se režisér se scenáristou Stevem Oedekerkem k „božímu“ tématu vrátili po čtyřech letech ve snímku Božský Evan. Hrdinou je samolibý snobský televizní komentátor z předchozího snímku Evan Baxter, který míří z oblastní televizní stanice do amerického Kongresu s heslem změnit svět. A Bůh ho pasuje, stejně jako před dávnými a dávnými lety starého Noa, na stavitele archy, na níž má zachránit zeměkouli před blížící se potopou. Vůli Všemohoucího je těžké vzdorovat, a tak se Evan, pronásledovaný Bohem povolanou zvěří, musí dát do práce… - Tvůrcům tentokráte nešlo jen o bláznivou komedii, ale i o jakousi osvětu, snažící se upozorňovat na neblahé společenské jevy (zhoršující se životní prostředí, mýcení vzácných stromů, machinace s pozemky, snobismus, plýtvání či touha po snadném zbohatnutí). V závěru filmu se ukáže, že Bůh si svého člověka dobře vybral: Evan prozře, stane se z nepřítele zvířat (kterých je ve filmu na sto sedmdesát sedm druhů) jejich zastáncem, a pochopí, že největším pokladem je jeho vlastní rodina a že jeho posláním je opravdu změnit svět k lepšímu. Ovšem způsob, kterým se k tomu dopracuje, není ani příliš zábavný, ani příliš nápaditý. Obdiv si zjevně zaslouží jen Mark Forbes za práci se zvířaty a Linda DeScennaová za výtvarnou podobu archy, jež se vskutku podobá té biblické.
-kat-, Filmový přehled 2007/10
Jason Friedberg a Aaron Seltzer mají parodie rádi. Podíleli se už na úspěšném filmu Scary Movie – Děsnej biják (FP 1/2001) a napsali scénář k nepovedenému filmu Děsnej doják (5/2006). Nyní ve stejném duchu realizovali parodii Velkej biják. Vypůjčili si oblíbené hrdiny z hollywoodských velkofilmů jako kapitána Jacka Sparrowa, Willyho Wonku, Harryho Pottera či X-Meny, některé překřtili, jiné ne, obdařili je různými dávkami vulgárnosti, chtíče a natvrdlosti a začlenili je do děje inspirovaného dětskou fantasy Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005, FP 1/2006). Čtyři sirotci nezávisle na sobě získají zlatý kupon a dostaví se do továrny Willyho Wonky. Pak se děj přesune do kouzelné země Gnarnie, kde už veškerá zábava končí...
-kat-, Filmový přehled 2007/6
Policejní detektiv ve službách FBI pátrá po unesené dcerce čínského velvyslance. Na pomoc mu přichází velvyslancův přítel, který považuje za svoji povinnost pomoci při její záchráně. Rozjíždí se pátrání protkané spoustou neuvěřitelných honiček, akčních scén a prvky asijských bojových umění. Nakonec je dcerka zachráněna a únosci předáni spravedlnosti.
  Jason Shepperd, čtrnáctiletý školák, je rozeným lhářem. Nesplní úkol napsat esej a začne si vymýšlet. Jenže se na to přijde, a proto dostane poslední možnost se napravit a donést esej. Tu dostane do rukou hollywoodský producent Marty Wolf, který ji využije jako předlohu k filmu. A zde narazila kosa na kámen. Malý lhář potkal velkého lháře a podvodníka. Pokud chce Jason dokázat otci, že není lhář, musí zajet do Los Angeles, do hollywoodského studia a přechytračit s pomocí své kamarádky Keyly mistra lhářů Martyho Wolfa.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
TOPlistGoogle Pagerank - www.rourko.wgz.czGoogle Pagerank S-Rank - www.rourko.wgz.czS-Rank JyxoRank - www.rourko.wgz.czJyxoRank Alexa Rank PageRankCompete Rank google,jixo,seznam,filmy on-line,hry on-line,mp3 ke stažení,gta san andreas,videa,videoklipy,zábavná videa,henry proper a šutr mudrců,henry proper a šutr mudrců on-line,sipmpsnovi ke shlédnutí,dr.hause,gynekologie on-line,tv on-line,sms zdarma,rádio on-line,seznam,ftipy,kluci to chtěj taky a pořád,kurs sebe ovládání,pánská jízda,prci prci prcičky 3,super pes,hon na myš,mizerové,jeho foter to je lotr,simpsnovi,výměna ikonek,výměna banerů,nejlepší je to na sněhu,rychlá rota on-line,klik život na dálkové ovládání,kdo hulí ten umí,saw2,saw3,delta for,děkuji že nekouříte,pokemon ke shlédnutí Mr.bean,klik život na ovládání,maska,kam se poděla sedmá rota,Klepá ní na nebeskou bránu,jackass 2,hurá do basy,kdo hulí ten on-line ke shlédnutí mp3 ke stažení,50 cent,dmx,ewa farna,snoop dog,sean paul,gipsy,green day krok za krokem,pat a mat,hvězdná brána on-line,scooby doo on-line,zábavná videa,parodie,nova on-line v,prima on-line tv,ct1 on-lne tv,ct2 on-line tv,radio on-line,filmy ke stažení,hry on-line,sms zdarma k poslání,karate kamils,henry proper,strašpytlík,simpsnovi ve filmu on-line,tři kamrádi a jerry on-line,pokeon on-line,mr.bean on-line,
JellyMuffin.com - The place for profile layouts, flash generators, glitter graphics, backgrounds and codes
TOPlist JyxoRank - www.koukejon-line.nolimit.czJyxoRank S-Rank - www.koukejon-line.nolimit.czS-Rank Google Pagerank - www.koukejon-line.nolimit.czGoogle PagerankAlexa Rank ¨PageRank Compete Rank